بنیاد کارآفرینی
دوره های مجازی فارسی

توجه

توجه

dsgn_206_pic5.pngarm1.gif
Entrepreneurship Foundation

کلیه فراگیران پس از قبولی، گواهینامه رسمی، معتبر و بین المللی از طرف بنیاد کارآفرینی آمریکا دریافت خواهند کرد

فارغ التحصیلان دوره های تربیت مربی و استاد مربی ضمن معرفی در سایت بنیاد کارآفرینی به عنوان سفیران آموزشی و مربیان مجاز این بنیاد، اجازه خواهند داشت دوره های آموزشی خود را تحت لیسانس و با اعطای گواهینامه پایان دوره از طرف این بنیاد برگزار نمایند

تمامی دوره های آنلاین این بنیاد بصورت 100% مجازی انجام شده و فراگیران  می توانند آنها  را با سرعت دلخواه خود در مدت زمان تعیین شده هر دوره به اتمام رسانند

عنوان دوره : دوره تربیت استاد مربی خلاقیت کاربردی


زمان برگزاری دوره : این دوره  از زمان ثبت نام و پرداخت شهریه  آغاز و حداکثر ظرف مدت شش ماه باید پایان یابد.


مدت دوره : مدت این دوره براساس روش تدریس، روش اجرا و آزمون زیر برای هریک از فراگیران متغییر و وابسته به میزان کوشش، دقت، سرعت عمل و یادگیری آنها در اجرای تکالیف دوره می باشد. اما بطور کلی طول دوره آموزش فراگیر نباید بیشتر از شش ماه بطول انجامد.


هزینه دوره: 200 دلار آمریکا (هزینه دوره پس ار پرداخت به هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد)

 

هزینه ارسال مدرک پایان دوره: هزینه ارسال مدرک پایان دوره پس از ارسال فرم ثبت نام متعاقباً بر اساس آدرس گیرنده اعلام خواهد شد.


مدرس دوره : دکتر جلیل صمدآقائی


روش تدریس: این دوره بر اساس اصول آموزشی و مدل های، یادگیری بوسیله عمل Learning By Doing و یادگیری بوسیله یاد دادن به دیگران Learning By Teaching، و همچنین تاکید بر دانائی ضمنی Tacit Knowledge، دانائی جمعی Collective Knowledge، و نویابی اشتراکی Sharing Discovery طراحی گردیده است.


روش اجرای دوره: در این دوره هیچگونه تدریس مستقیم به روش سنتی انجام نخواهد شد و مدرس بعنوان استاد راهنما و مشاور با راهنمائی ها و توصیه های خود به فراگیر کمک می کند تا تکالیف محوله (پروژه های عملی) را به اتمام رسانند لذا کیفیت تکالیف فراگیران معیار ارزیابی و آزمون نهائی دوره خواهد بود. 


 پروژه های عملی (تکالیف) دوره : در این دوره هریک از فراگیران پنج پروژه عملی بشرح زیر را به کمک استاد انجام خواهند داد.


تدوین طرح درس Lesson Plan برای یک کارگاه آموزشی تربیت مربی خلاقیت کاربردی به مدت 24 ساعت


- تهیه اسلاید های آموزشی


- ارائه ویدئوی ضبط شده از بهترین کارگاه آموزش خلاقیت توسط فراگیر به مدت 2 ساعت


- تهیه بسته آموزشی شامل: متون و جزوات آموزشی، فعالیتها، مواد مورد نیاز، فیلم، CD و ...


- تدوین 30 سؤال  تستی چهار جوابی جهت آزمون دوره تربیت مربی خلاقیت کاربردی پیش نیاز دوره:


- حداقل 30 سال سن


- حداقل تحصیلات فوق لیسانس (الزامی)


- گذراندن دوره تربیت مربی خلاقیت کاربردی (الزامی)


- گذراندن دوره تفکر کوانتومی (الزامی)


- حداقل پنج سال سابقه تدریس (الزامی قابل جایگزین )*


- حداقل پنج سال سابقه کار اجرائی (الزامی قابل جایگزین)*


(*) : داشتن تألیف یا ترجمه کتاب در خصوص خلاقیت - ثبت اختراع – دریافت جایزه  از جشنواره های خلاقیت و کارآفرینی مانند جشنواره شیخ بهائی و خوارزمی – سابقه کار در واحد های تحقیق و توسعه (R&D) و همچنین دانشجو یا فارغ التحصیلی در یکی از رشته های کارآفرینی در مقطع فولیسانس یا دکتری امتیازی جهت جایگزینی پیش نیاز های الزامی قابل جایگزین محسوب می گردد.مدرک دوره : کلیه فراگیران پس از شرکت در دوره و قبولی در آزمون نهائی گواهینامه رسمی، معتبر و بین المللی بعنوان استاد مربی خلاقیت از طرف بنیاد کارآفرینی امریکا دریافت خواهند کرد.


سایر مزایا:


- فارغ التحصیلان دوره های تربیت استاد مربی خلاقیت کاربردی ضمن معرفی در سایت بنیاد کارآفرینی امریکا www.Entrepreneurship-Foundation.org بعنوان استاد مربی و درج رزومه و ویدئوی اختصاصی آنها، اجازه خواهند داشت دوره های آموزش تربیت مربی خود را تحت لیسانس و با اعطای گواهینامه پایان دوره از طرف این بنیاد برگزار نمایند.


- فارغ التحصیلان دوره های استاد مربی می توانند بصورت رایگان در سمینارهای بازآموزی و گردهمائی های یک روزه و سالیانه بنیاد که در امریکا برگزار می شود شرکت نمایند. توضیح اینکه کلیه هزینه های سفر، اقامت و تعهدات مالی و همچنین مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای امریکا بعهده فراگیر می باشد و بنیاد کارآفرینی هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال اینگونه امور ندارد. به عبارت دیگر بنیاد کارآفرینی تنها متعهد به ارسال دعوتنامه رسمی به نام فراگیر جهت شرکت در سمینار یا گردهمائی مربوطه به آدرس یکی از سفارتخانه های امریکا (سفارت مورد نظر فراگیر) می باشد.


اهداف دوره : انتظار می رود فراگیران پس از اتمام دوره بتوانند:


- دوره های تربیت مربی خلاقیت کاربردی را به نحو احسن و کاملی تدریس نمایند.


- تحقیقات، تئوریها، روشها، تمرینها و فعالیتهای علمی و کاربردی روز دنیا در رابطه با خلاقیت و نوآوری را شناسائی و پس از ترجمه، تجزیه و تحلیل و بومی سازی، آنها را برای دوره های آموزش خلاقیت کاربردی آماده نمایند.


- یک بسته آموزشی کامل شامل: طرح درس، اسلایدها، تمرینها، مثالها، فیلمها و متون کمک آموزشی را برای دوره های تربیت مربی خلاقیت کاربردی آماده نمایند.


- روش ارزیابی و آزمون مناسبی برای دوره تربیت مربی خلاقیت کاربردی طراحی و تدوین نمایند.                                                           ثبت نام

محتوی کلیه دوره ها از طریق اینترنت و پست قابل دریافت می باشد

توجه

certification.jpg

هزینه دوره ها پس از واریز به هیچ عنوان قابل دریافت نمی باشد


توجه

cds.png
cdss.png