بنیاد کارآفرینی
دوره های مجازی فارسی

توجه

توجه

dsgn_206_pic5.pngarm1.gif
Entrepreneurship Foundation

کلیه فراگیران پس از قبولی، گواهینامه رسمی، معتبر و بین المللی از طرف بنیاد کارآفرینی آمریکا دریافت خواهند کرد

فارغ التحصیلان دوره های تربیت مربی و استاد مربی ضمن معرفی در سایت بنیاد کارآفرینی به عنوان سفیران آموزشی و مربیان مجاز این بنیاد، اجازه خواهند داشت دوره های آموزشی خود را تحت لیسانس و با اعطای گواهینامه پایان دوره از طرف این بنیاد برگزار نمایند

تمامی دوره های آنلاین این بنیاد بصورت 100% مجازی انجام شده و فراگیران  می توانند آنها  را با سرعت دلخواه خود در مدت زمان تعیین شده هر دوره به اتمام رسانند

عنوان دوره: دوره تربیت مربی گفتگوی کوانتومی


زمان برگزاری دوره: این دوره  از زمان ثبت نام و پرداخت شهریه  آغاز و حداکثر ظرف مدت شش ماه باید پایان یابد.


مدت دوره: مدت این دوره براساس روش تدریس، روش اجرا و آزمون زیر برای هریک از فراگیران متغییر و وابسته به میزان کوشش، دقت، سرعت عمل و یادگیری آنها در اجرای تکالیف دوره می باشد. اما بطور کلی طول دوره آموزش فراگیر نباید بیشتر از شش ماه بطول انجامد.


هزینه دوره: 200 دلار آمریکا (هزینه دوره پس ار پرداخت به هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد)

 

هزینه ارسال مدرک پایان دوره: هزینه ارسال مدرک پایان دوره پس از ارسال فرم ثبت نام متعاقباً بر اساس آدرس گیرنده اعلام خواهد شد.


مدرس دوره: دکتر جلیل صمدآقائی


روش تدریس: این دوره بر اساس اصول آموزشی و مدل های، یادگیری بوسیله عمل Learning By Doing و یادگیری بوسیله یاد دادن به دیگران Learning By Teaching، و همچنین تاکید بر دانائی ضمنی Tacit Knowledge، دانائی جمعی Collective Knowledge، و نویابی اشتراکی Sharing Discovery طراحی گردیده است .


روش اجرای دوره: در این دوره هیچگونه تدریس مستقیم به روش سنتی انجام نخواهد شد و مدرس بعنوان استاد راهنما و مشاور با راهنمائی ها و توصیه های خود به فراگیر کمک می کند تا تکالیف محوله را عملی به اتمام رسانند لذا کیفیت تکالیف فراگیران معیار ارزیابی و آزمون نهائی دوره خواهد بود. تکالیف این دوره عبارتند از:


- تجزیه و تحلیل حداقل شش فیلم از فیلمهای تمرین گفتگوی کوانتومی


- ارائه ویدئوی ضبط شده از حداقل سه جلسه گفتگوی کوانتومی به مدت یکساعت (هر جلسه) با حضور 3- 6 نفر گفتگوگر در خصوص موضوعات غیرسیاسی و دینی با تسهیلگری فراگیر


- ارائه ویدئوی ضبط شده از بهترین کارگاه آموزش گفتگوی کوانتومی توسط فراگیر به مدت 2 ساعت


- طراحی 20 سؤال آزمون تستی

 

پیش نیاز دوره:


- حداقل تحصیلات لیسانس (الزامی)


- گذراندن کارگاه آموزشی گفتگوی کوانتومی (الزامی)


- حداقل یک سال سابقه تدریس (الزامی قابل جایگزین )*


- حداقل 27 سال (الزامی)


(*) : داشتن تألیف یا ترجمه کتاب در خصوص موضوعات مرتبط – سابقه کار اجرائی - دانشجو یا فارغ التحصیلی در یکی از رشته های کارآفرینی در مقطع فولیسانس یا دکتری امتیازی جهت جایگزینی پیش نیاز های الزامی قابل جایگزین محسوب می گردد.مدرک دوره : کلیه فراگیران پس از شرکت در دوره و قبولی در آزمون نهائی گواهینامه رسمی، معتبر و بین المللی بعنوان مربی گفتگوی کوانتومی از طرف بنیاد کارآفرینی امریکا دریافت خواهند کرد.


سایر مزایا: فارغ التحصیلان دوره های تربیت مربی ضمن معرفی در سایت بنیاد کارآفرینی www.Entrepreneurship-Foundation.org بعنوان سفیران آموزشی و مربیان مجاز این بنیاد، اجازه خواهند داشت دوره های آموزشی خود را تحت لیسانس و با اعطای گواهینامه پایان دوره از طرف این بنیاد برگزار نمایند. توضیح اینکه کلیه قبول شدگان دوره بعنوان مربی و سفیران آموزشی بنیاد می توانند کارگاه آموزش گفتگوی کوانتومی را در منطقه مجاز و از پیش تعیین شده خود تدریس یا برگزار نمایند و چنانچه هر یک از دوره ها مطابق با ضوابط آموزشی بنیاد برگزار شده باشد می توانند برای فراگیران خود تقاضای صدور گواهینامه پایان دوره رسمی از بنیاد کارآفرینی نمایند. برای این منظور لازم است اطلاعات کامل دوره به همراه عکس از کارگاه یا سمیناربرگزار شده ارسال و برای هرمدرک معادل 20 دلار پرداخت نمایند.


اهداف رفتاری دوره: امروزه اگرچه مهارت تفکر کوانتومی ارزش بالائی دارد اما افراد و مدیران بدون گفتگوی کوانتومی نمی توانند توانائی های ذهنی و فکری خود را توسعه داده و آنها را تبدیل به عمل و ارزش نمایند. از آنجائی که تفکر کوانتومی از پیچیدگی، ابهام و ظرافت بالائی برخوردار است گفتوگرانی که دارای چنین توانائی و ظرفیتی هستند نمی توانند با سبکهای گفتگوی رایج و معمولی و حتی مباحثه های علمی زوایای پنهان ذهن خود و دیگران را جستجو، آشکار، تبادل، اصلاح، توسعه و بهره برداری نمایند لذا دوره تربیت مربی گفتگوی کوانتومی به این منظور طراحی شده است تا مربیانی تربیت نماید که بتوانند اصول و ضوابط گفتگوی کوانتومی و وظایف تسهیلگران آن را به نحوعملی به فراگیران خود آموزش داده و با تمرینهای کاربردی آنها را برای برپائی جلسات گفتگوی کوانتومی و مدیریت آن آماده نماید. همچنین انتظار می رود فراگیران پس از اتمام دوره بتوانند ارزیابی دقیق و درستی از تسهیگران و گفتگوگران گفتگوهای کوانتومی بعمل آورده و نقاط ضعف و قوت آنها را تشخیص و در جهت رفع آنها راهنمائی های موثری را ارائه دهند.                                            ثبت نام

محتوی کلیه دوره ها از طریق اینترنت و پست قابل دریافت می باشد

توجه

certification.jpg

هزینه دوره ها پس از واریز به هیچ عنوان قابل دریافت نمی باشد


توجه

cds.png
cdss.png