بنیاد کارآفرینی
دوره های مجازی فارسی

توجه

توجه

dsgn_206_pic5.pngarm1.gif
Entrepreneurship Foundation

کلیه فراگیران پس از قبولی، گواهینامه رسمی، معتبر و بین المللی از طرف بنیاد کارآفرینی آمریکا دریافت خواهند کرد

فارغ التحصیلان دوره های تربیت مربی و استاد مربی ضمن معرفی در سایت بنیاد کارآفرینی به عنوان سفیران آموزشی و مربیان مجاز این بنیاد، اجازه خواهند داشت دوره های آموزشی خود را تحت لیسانس و با اعطای گواهینامه پایان دوره از طرف این بنیاد برگزار نمایند

تمامی دوره های آنلاین این بنیاد بصورت 100% مجازی انجام شده و فراگیران  می توانند آنها  را با سرعت دلخواه خود در مدت زمان تعیین شده هر دوره به اتمام رسانند

عنوان دوره: دوره تربیت استاد مربی گفتگوی کوانتومی


زمان برگزاری دوره: این دوره  از زمان ثبت نام و پرداخت شهریه  آغاز و حداکثر ظرف مدت شش ماه باید پایان یابد.


مدت دوره: مدت این دوره براساس روش تدریس، روش اجرا و آزمون زیر برای هریک از فراگیران متغییر و وابسته به میزان کوشش، دقت، سرعت عمل و یادگیری آنها در اجرای تکالیف دوره می باشد. اما بطور کلی طول دوره آموزش فراگیر نباید بیشتر از شش ماه بطول انجامد.


هزینه دوره: 200 دلار آمریکا (هزینه دوره پس ار پرداخت به هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد)

 

هزینه ارسال مدرک پایان دوره: هزینه ارسال مدرک پایان دوره پس از ارسال فرم ثبت نام متعاقباً بر اساس آدرس گیرنده اعلام خواهد شد.


مدرس دوره: دکتر جلیل صمدآقائی


روش تدریس: این دوره بر اساس اصول آموزشی و مدل های، یادگیری بوسیله عمل Learning By Doing و یادگیری بوسیله یاد دادن به دیگران Learning By Teaching، و همچنین تاکید بر دانائی ضمنی Tacit Knowledge، دانائی جمعی Collective Knowledge، و نویابی اشتراکی Sharing Discovery طراحی گردیده است .


روش اجرای دوره: در این دوره هیچگونه تدریس مستقیم به روش سنتی انجام نخواهد شد و مدرس بعنوان استاد راهنما و مشاور با راهنمائی ها و توصیه های خود به فراگیر کمک می کند تا تکالیف محوله را عملی به اتمام رسانند لذا کیفیت تکالیف فراگیران معیار ارزیابی و آزمون نهائی دوره خواهد بود.


 پروژه های عملی (تکالیف) دوره : در این دوره هریک از فراگیران چهار پروژه عملی بشرح زیر را به کمک استاد به انجام خواهند رساند:


- تجزیه و تحلیل حداقل شش فیلم از فیلمهای تمرین گفتگوی کوانتومی


ارائه ویدئوی ضبط شده از حداقل سه جلسه گفتگوی کوانتومی به مدت یکساعت (هر جلسه) با حضور 3- 6 نفر گفتگوگر در خصوص موضوعات غیرسیاسی و دینی با تسهیلگری فراگیر


- ارائه ویدئوی ضبط شده از بهترین کارگاه آموزش گفتگوی کوانتومی توسط فراگیر به مدت 2 ساعت


- طراحی 20 سؤال آزمون تستی


پیش نیاز دوره:- حداقل 30 سال سن


- حداقل تحصیلات فوق لیسانس


- حداقل سه سال سابقه تدریس


- حداقل 5 سال سابقه کار


- گذراندن دوره تربیت مربی گفتگوی کوانتومی


- گذراندن دوره تربیت تسهیلگر حرفه ای گفتگوی کوانتومی


- گذراندن دوره تفکر کوانتومیمدرک دوره: کلیه فراگیران پس از شرکت در دوره و قبولی در آزمون نهائی گواهینامه رسمی، معتبر و بین المللی بعنوان استاد مربی گفتگوی کوانتومی از طرف بنیاد کارآفرینی امریکا دریافت خواهند کرد.


سایر مزایا:


- فارغ التحصیلان دوره های تربیت استاد مربی گفتگوی کوانتومی ضمن معرفی در سایت بنیاد کارآفرینی امریکا www.Entrepreneurship-Foundation.org بعنوان استاد مربی و درج رزومه و ویدئوی اختصاصی آنها، اجازه خواهند داشت دوره های آموزش تربیت مربی خود را تحت لیسانس و با اعطای گواهینامه پایان دوره از طرف این بنیاد برگزار نمایند.


- فارغ التحصیلان دوره های استاد مربی می توانند بصورت رایگان در سمینارهای بازآموزی و گردهمائی های یک روزه و سالیانه بنیاد که در امریکا برگزار می شود شرکت نمایند. توضیح اینکه کلیه هزینه های سفر، اقامت و تعهدات مالی و همچنین مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای امریکا بعهده فراگیر می باشد و بنیاد کارآفرینی هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال اینگونه امور ندارد. به عبارت دیگر بنیاد کارآفرینی تنها متعهد به ارسال دعوتنامه رسمی به نام فراگیر جهت شرکت در سمینار یا گردهمائی مربوطه به آدرس یکی از سفارتخانه های امریکا (سفارت مورد نظر فراگیر) می باشد. 


اهداف دوره: انتظار می رود فراگیران پس از اتمام دوره بتوانند:- دوره های تربیت مربی و تسهیلگر حرفه ای گفتگوی کوانتومی را به نحو احسن تدریس نمایند


- ارزیابی دقیق و کاملی نسبت به فراگیران دوره های تربیت مربی بعمل آورند و راهنمائی های عملی و مؤثری در جهت رفع نواقص آنها ارائه دهند.


- به روش علمی، تجربی و کاربردی در توسعه تفکر و گفتگوی صحیح در جامعه مؤثر واقع شوند.                                                                  ثبت نام

محتوی کلیه دوره ها از طریق اینترنت و پست قابل دریافت می باشد

توجه

certification.jpg

هزینه دوره ها پس از واریز به هیچ عنوان قابل دریافت نمی باشد


توجه

cds.png
cdss.png